V Kingsville náš juniorský tým zaznamenal tradičně dobrý vstup do sezóny, když v prvních 7 zápasech pětkrát zvítězil. V říjnu přišlo menší výsledkové polevení, ale posledních šest utkání zvládli Kings za 3 body a momentálně tak okupují první místo jižní divize.

Velkým pozitivním překvapením je zatím stále ještě 15letý Václav Boguaj, který na sebe svými výkony strhává velkou pozornost. Pro tak mladého hráče to může znamenat obrovskou vzpruhu a věříme, že v nastaveném trendu bude pokračovat i nadále.

Navrátilci z minulé sezóny Ondřej Benda a Richard Boruta navazují na velmi slušné výkony z předchozího ročníku a zájem o jejich služby projevilo vícero univerzit z USA, které hledají hráče pro budoucnost. Dvojice chlapců má výborné vyhlídky na získání školního stipendia, k tomu však vede jen tvrdá práce, se kterou do této chvíle nemají problém.

Dobrý vstup do sezóny zažívá i obránce David Matecha. Fyzicky zdatný hráč se rychle adaptoval na úzkém kluzišti, a ačkoliv zažívá svou premiérovou sezónu za mořem, pozornost na něj obrátilo vícero týmů z profesionální FPHL.

Mužstvo Kingsvillu má našlápnuto na další dobrou sezónu a svými výkony na sebe upozorňují i jednotlivci, čehož důkazem je zájem o naše hráče jak z univerzit, tak i profi hokeje. Celému týmu držíme palce do dalšího průběhu sezóny.