České zastoupení na michiganské univerzitě Adrien College (video ze zápasu můžete vidět výše ) se v této sezóně rozšířilo o další dva hráče. Premiérový rok zažívá dvojice útočníků Filip Kafka a Matyáš Mach. Oba hráči si univerzitní stipendia vybojovali v organizaci Kingsville Kings, ze které se v posledních letech stala zásobárna nejen českých hráčů pro univerzity v USA a v Kanadě.

Do druhé sezóny vstupuje Jiří Sup s Dominikem Mikulčákem. Ti nastupují v druhé nejvyšší soutěži univerzitního systému ACHA a v této sezóně k nim přibyl již zmiňovaný Mach.

V pořadí třetí sezónu odstartoval i Ondřej Tomek, jehož cesta na univerzitu také vedla přes juniorský tým Kingsvillu. Tomek by měl v této sezóně patřit mezi zkušené a produktivní hráče a všeobecně se očekává, že naváže na předešlé vydařené sezóny.

Absolutní stálicí je obránce Marcel Kottek, který je již čtvrtou sezónu oporou zadních řad v prvním týmu Adrien College. Kottek si během celého působení na Adrien drží průměr v produktivitě víc jak bod na zápas a patří mezi nejlepší obránce celé soutěže a jako vůbec první obránce v historii Adrian College dosáhl mety 100 bodů . V předešlých sezónách se radoval 2 krát z titulu ACHA Div 1 a jedenkrát dokonce z celonárodního titulu USA a na univerzitě dělá dobré jméno nejen Kingsville Kings a  Elite Hockey Group, ale i celému českému hokeji.