PROFESIONÁLNÍ HOKEJ

Pomyslnou třešničkou na dortu v životě hokejisty je podpis profesionální smlouvy. Elite Hockey Group jako jedinná společnost na trhu v ČR a na Slovensku přímo spoluvlastní team v profesionální soutěži FHL a může tak hráčům nabídnout unikatní možnost se poprat o smlouvu v teamu hrajícího profesionální soutěž v USA přímo v ČR bez nutnosti velkých investic do letenek, ubytování a dalších výdajů spojených s klasickým “Try out” v zahraničí.

JUNIORSKÝ HOKEJ

Snem mnoha mladých hokejistů je prosadit se s hokejem v zahraničí, zejména v zámoří a ze zkušenosti hráčů a jejich rodičů, kteří to štěstí měli a hokej v zahraničí okusili víme, že je to neopakovatelný zážitek, který hráče posune nejen v hokejové kariéře, ale velkou mírou přispívá k celkovému osobnostnímu rozvoji a jazykové vybavenosti, která je v dnešní době nezbytně nutná jak ve sportovním tak pracovním či osobním životě.

Díky rozsáhlé síti spolupracovníků a vlatnímu portfoliu klubů nabízíme hráčům širokou nabídku hokejově vzdělávacích pobytů v USA a Kanadě. V rámci USA a Kanady se zaměřujeme zejména na středoškolské a juniorské soutěže jako NAHL, GMHL, WSHL, které jsou známy kladením důrazu jak na hokejovou tak vzdělávací stránku rozvoje mladého hokejisty a jsou zároveň největšími zásobárnami hokejistů pro univerzitní hokej.

Níže si můžete prohlédnout promo videa ze zápasu týmů ze skupiny Elite Hockey Group, kterými úspěšně v minulosti prošlo několik hráčů z ČR a Slovenska

Pro referenci či informace se prosím také neváhejte obrátit na rodiče hráčů, kteří s námi v minulosti absolvovali sezonu v USA či Kanadě a jejichž jména a kontaktní informace Vám na vyžádání rádi poskytneme.


MICHIGAN PRE DRAFT SHOWCASE 

Jedná se o jeden z největších turnajů pro hráče od 15 do 21 let v USA, který se každoročně koná v Detroitu a účastní se ho přes 500 mladých hokejistů a více než 60 scautů, ze soutěží jako: OHL, WHL, QMJHL, USHL, NAHL, WSHL, GMHL a univerzitních týmů ze Spojených států amerických a Kanady

V minulých letech se turnaje zúčastnilo přes 30 hráčů z ČR a Slovenska a více než polovina jich získala nabídku do univerzitních či juniorských soutěží v USA a Kanadě.

Na rozhovor s jednim z nich se muzete podivat na: 
www.skkarvina.cz

www.michiganpredraft.com

V případě Vašeho zájmu o účast v některém z výše uvedených campů se na nás neváhejte obrátit pro bližší informace na info@ehgroup.cz / + 420 601 12 44 23