Společnost Elite Hockey Group

je zástupcem celosvětové firmy Elite Hockey Enterprise Ltd. pro evropský trh.

Společnost jako celek působí na hokejových trzích v USA, Kanadě, zemích EU, a jako jedna z mála působí také na menších hokejových trzích jako Austrálie, Nový Zéland, Island či Španělsko.

Za dobu své existence společnost vybudovala nejen rozsáhlou síť kontaktů ve světovém hokeji, ale i vlastní portfolio klubů, kempů a turnajů, jak v Evropě, tak Severní Americe.

Nejdůležitějším prvkem filosofie naší firmy je individuální přístup ke každému sportovci a tím mu pomoci k nejlepšímu vhodnému angažmá v rámci jeho přání, dovedností a schopností.

Hlavními dvěma aspekty, kterými se lišíme od konkurence v  ČR a na Slovensku, jsou vlastní portfolio klubů a přímé napojení na středoškolský a univerzitní hokej v USA a Kanadě. Díky tomu, že naše společnost vlastní jak juniorské, tak profesionální týmy, máme přímou kontrolu nad průběhem angažmá a jsme schopni hráčům nabídnout flexibilitu ve výběru klubu.

Jsme pyšní, že jsme jako první společnost na trhu v ČR a na Slovensku aplikovali model spojení sportu a vzdělání, ať už pořádáním hokejově jazykových kempů či zprostředkováním angažmá na některé z univerzit či středních škol v USA, na něž máme díky dlouholeté spolupráci přímé napojení  a to nás zároveň s dlouholetou zkušeností v oboru činí jedničkou na trhu v počtu hráčů umístěných v univerzitních a středoškolských klubech USA.

Na poli zastupování hráčů nově od roku 2017 spolupracujeme s Global Sport Agency Pavla Zíky, jenž je mužem, který do světa velkého sportu pomohl takovým sportovcům jako Petr Čech či Martina Sáblíková.Uzavřením spolupráce mezi těmito dvěma subjekty, kde jeden je celosvětově uznávaným agentem profesionálních sportovců a druhý jedničkou na trhu v práci s mladými talenty a jejich přesunu k univerzitnímu či profesionálnímu hokeji, vzniká pro hráče ojedinělá příležitost v rozvoji dovedností od raného věku a následného hladkého přesunu do světa velkého sportu.