Kingsville Kings mají za sebou další úspěšnou sezónu, což potvrzuje i druhé místo v tabulce po odehrání základní části soutěže. Celý tým předváděl po celou dobu stabilní výkony, přičemž je třeba zmínit, že ne vždy nastupoval v plné sestavě. Čtrnáct hráčů bylo totiž povoláno do FHL, což dokazuje, že síla týmu King nestojí pouze na výkonech několika jedinců.

 

Trojice hráčů (Olaffson, Lang, Mach) byla v průběhu základní části soutěže nominovaná na All stars game, kde vzorně reprezentovali Kingsville Kings. Celý tým se též zúčastnil univerzitního showcase, který se tradičně konal před Vánoci v Niagaře. Další výbornou zprávou je, že 10 hráčů dostalo nabídky z různých univerzit a profi týmů, což je skvělá vizitka nejen pro tyto hráče, ale také pro celou organizaci Elite Hockey Group.

 

V play-off Kings postoupili v prvním kole po sérii zápasů s Tillsonburg. Ti svůj kádr velice posílili hlavně na konci základní části. Ačkoliv série skončila výsledkem 3:0, výhra nebyla tak jednoznačná, jak by se mohlo podle výsledku zdát. V druhém kole již bohužel Kings nestačili na Niagaru, které podlehli 0:3, a sezóna pro ně tím pádem skončila v semifinále.

 

Důležitým faktem nadále zůstává to, že junioři byli do FHL povoláváni průběžně během celé sezóny, a dostali tak dostatek prostoru pro jejich individuální zlepšení.