Elite Hockey Group jako jediní v ČR nabízíme mladým hokejistům a jejich rodičům unikátní příležitost spojit za jednu cenu “příjemné s užitečným” – na základě zkušeností z USA, Kanady a Švédska jsme sestavili program, který během 7 dnů hráčům nabídne příležitost se intenzivně rozvíjet jak po sportovní, tak po jazykové stránce. Tento program pořádáme ve spolupráci s Michigan Pre Draft Showcase, který je jedním z největších turnajů pro mladé hokejisty v Detroitu, USA.

Hlavním metodikem a trenérem campu je Martin Jansson, trenér  juniorkého týmu HC Frolunda, který byl poslední dvě sezony vyhodnocen jako nejlepší juniorský tým Evropy. Camp bude probíhat pod vedením zahraničních trenérů, tedy celý v anglickém jazyce.

Samozřejmostí je přítomnost překladatele, který bude mladým hráčům v případě potřeby k dispozici po celou dobu trvání campu.

V letošním roce bude camp probíhat v Bystřici nad Pernštejnem , v termínu od 28/6/2020  do 4/7/2020. Zimní stadion a další sportoviště v Bystřici nabízí vše co hokejisté v průběhu tak intenzivního programu potřebují a je jednou ze záruk, že týden strávený v našem campu bude pro mladé sportovce unikátním zážitkem a obrovským přínosem do jejich hokejového života i mimo něj.

V průběhu celého týdne budou hráči ubytováni v Domově Mládeže v těsné blízkostistadionu , kde se budou také po dobu pobytu stravovat. V neposlední řadě zde bude probíhat výuka anglického jazyka, nakterou je kladen stejný důraz jako na sportovní činnost. Lekce anglického jazyka povede zkušený lektor a hráči během campu absolvují 15 hodin výuky.

Hokejová příprava se bude zaměřovat na techniku bruslení,střelbu,přihrávku,vedení kotouče,krytí kotouče, útočnou-obrannou činnost jednotlivce a rozšíření obzoru o poznatky hokejových škol severní Ameriky a Švédska. Během 7 dnů absolvují hráči 12 hodin tréninků na ledě a 10 hodin suché přípravy zaměřené zejména na gymnastickou průpravu, balanční cvičení, agility, odrazovou sílu, core trénink a v neposlední řadě osvěta na velmi důležitou, ale často opomíjenou regeneraci.

Cena campu je 11.990 CZK, při registraci do 31.3.2020 10.990 CZK. V případě účasti sourozenců je cena za druhého hráče 10.990 CZK. V ceně je zahrnuto: hokejový program, ubytování a strava (snídaně, oběd,večeře), lekce anglického jazyka, tričko a dres campu, video a fotodokumentace z průběhu campu, pitný režim a ovoce v průběhu celého campu .

Bližší informace Vám ráda poskytneme na info@ehgroup.cz nebo na tel 601124423